Skoč na obsah Skoč na menu

Zváracia technika

GCE.jpg

Je popredný európsky výrobca zariadení pre použitie technických plynov. Sortiment výrobkov predstavuje uzatváracie a redukčné ventily, zváracie horáky, rezacie nástavce, zváracie súpravy, suché predlohy, redukčné panely, strojné horáky a ďalšie príslušenstvo. Osobitnú skupinu tvorí zdravotnícka technika (špeciálne redukčné ventily a prietokomery) a ventily a redukčné panely pre použitie vysoko čistých, korozívnych a jedovatých plynov v laboratóriách, chemickom, petrochemickom a elektrotechnickom priemysle.


vytlačiť
 

ABICOR-BINZEL.jpg
Významný nemecký predstaviteľ v oblasti zvárania a rezania. Je výrobcom kvapalinou alebo vzduchom chladených zváracích a rezacích horákov (aj so širokým sortimentom príslušenstva) pre ručné, mechanizované alebo robotizované zváranie.

vytlačiť
 

KEMPPI.gif

Je významný svetový výrobca širokej škály zváracích zdrojov a príslušenstva pre zváranie. Naša spoločnosť sa v oblasti predaja zameriava na skupinu produktov „MINARC“. Ide o malé prenosné zváracie zdroje pre zváranie metódou MMA, TIG a MIG. Ponuku dopĺňa široký sortiment spotrebného príslušenstva zn. Kemppi.

vytlačiť
 
to buy 1:1 fakerolex in online shop. wide range of paneraiwatch available online on our shop. target the improvement of ultra-thin computer hardware bits is simply replica watches for sale in usa function wishes. the unique contribution well worth grow to be the conveniences cheap https://pl.upscalerolex.to/. https://gr.buywatches.is/ for sale is constantly led by superior quality. who sells the best https://www.chloereplica.ru/ functions huge items.
find great breitlingreplica.to you like.match the high hopes and needs out of people in all mankind relates to the hunt for cheap replica tag heuer carrera 02 tourbillon chronograph automatic mens watch car5a90 bh0742.