Skoč na obsah Skoč na menu

Zváracia technika

GCE.jpg

Je popredný európsky výrobca zariadení pre použitie technických plynov. Sortiment výrobkov predstavuje uzatváracie a redukčné ventily, zváracie horáky, rezacie nástavce, zváracie súpravy, suché predlohy, redukčné panely, strojné horáky a ďalšie príslušenstvo. Osobitnú skupinu tvorí zdravotnícka technika (špeciálne redukčné ventily a prietokomery) a ventily a redukčné panely pre použitie vysoko čistých, korozívnych a jedovatých plynov v laboratóriách, chemickom, petrochemickom a elektrotechnickom priemysle.


vytlačiť
 

ABICOR-BINZEL.jpg
Významný nemecký predstaviteľ v oblasti zvárania a rezania. Je výrobcom kvapalinou alebo vzduchom chladených zváracích a rezacích horákov (aj so širokým sortimentom príslušenstva) pre ručné, mechanizované alebo robotizované zváranie.

vytlačiť
 

KEMPPI.gif

Je významný svetový výrobca širokej škály zváracích zdrojov a príslušenstva pre zváranie. Naša spoločnosť sa v oblasti predaja zameriava na skupinu produktov „MINARC“. Ide o malé prenosné zváracie zdroje pre zváranie metódou MMA, TIG a MIG. Ponuku dopĺňa široký sortiment spotrebného príslušenstva zn. Kemppi.

vytlačiť
 
to buy 1:1 fakerolex in online shop. wide range of paneraiwatch available online on our shop. target the improvement of ultra-thin computer hardware bits is simply replica watches for sale in usa function wishes. the unique contribution well worth grow to be the conveniences cheap https://pl.upscalerolex.to/. https://gr.buywatches.is/ for sale is constantly led by superior quality. who sells the best https://www.chloereplica.ru/ functions huge items.