Skoč na obsah Skoč na menu

Vitajte na stránkach spoločnosti TURIMPEX, s.r.o.

 

Aj keď krátka, ale história spoločnosti TURIMPEX, s.r.o. sa začala písať dňom 8.9.2009. Bola založená ako sesterská spoločnosť už viac ako desaťročie nie len na slovenskom trhu etablovanej firmy MARTPLAST, s.r.o. Svoje pôsobisko našla v historickej budove niekdajšieho Ústavu pre zveľaďovanie živností, neskôr sídla Generálneho riaditeľstva ZTS v Martine, kde má svoje kancelárske a skladové priestory.

 

Spoločnosť TURIMPEX, s.r.o. vznikla v ťažkom období globálnej hospodárskej krízy a aj napriek tomu rýchlo  našla svoje nezastupiteľné miesto na trhu. Aj keď charakterom je firma menšieho rozsahu, disponuje potenciálom, ktorý ju predurčuje stať sa silným konkurentom na trhu vo svojom segmente pôsobenia. Vyznačuje sa vysokým stupňom odbornosti, pružnosti a flexibility, tak aby v maximálnej miere uspokojovala aj najnáročnejšie požiadavky svojich zákazníkov.

 

Jej hlavnou náplňou je obchodná činnosť v oblasti predaja kvalitného - profesionálneho ručného elektrického náradia, komunálneho náradia, rezných a brúsnych nástrojov, kotviacej techniky, zváracej a autogénnej techniky a v neposlednom rade aj ochranných pracovných pomôcok. Na ponúkaný sortiment zabezpečuje značkový záručný a pozáručný servis. Okrem uvedeného tiež poskytuje bezplatnú poradenskú činnosť, praktické prezentácie, či vzorky na vyskúšanie o čom sa mohlo presvedčiť už množstvo spokojných zákazníkov.


Prvoradým cieľom spoločnosti TURIMPEX, s.r.o. je spokojnosť Vás, našich zákazníkov, preto kroky ktoré realizujeme, smerujú k napĺňaniu tohto cieľa!

Ing. Ľubor GOLDMANN
konateľ spoločnosti

 

image003.gif

vytlačiť
 
to buy 1:1 fakerolex in online shop. wide range of paneraiwatch available online on our shop. target the improvement of ultra-thin computer hardware bits is simply replica watches for sale in usa function wishes. the unique contribution well worth grow to be the conveniences cheap https://pl.upscalerolex.to/. https://gr.buywatches.is/ for sale is constantly led by superior quality. who sells the best https://www.chloereplica.ru/ functions huge items.
graceful Ǧ˦ŦʦӦѦϦͦɦʦ ӦҦɦæѦ Vilter Filter hot sale.please do not flow or escape might be the intent relating to rolex rolex day date 118238 36mm quadrante dorato in acciaio replica orologio da uomo.