Skoč na obsah Skoč na menu

Ručné náradie

bessey.jpg

Výrobca upínacej techniky a techniky strihania, ktoré sa vyznačujú svojou funkčnosťou, presnosťou a dlhou životnosťou. Sortiment disponuje širokým spektrom rozmerovo odstupňovaných výrobkov. Od extrémne ťažkých výkonových zvierok až po ľahké pákové zvierky, zabezpečujúce ako tuhé, tak aj pružné spôsoby upínania. Taktiež je v ponuke výrobcu široký sortiment strihacieho náradia od zlatníckych nožničiek až po strihače svorníkov.

vytlačiť
 

fiskars.jpg

Výrobca záhradného a domáceho ručného náradia, ktoré je ergonomické, ľahké a aj napriek tomu výkonné aby znižovalo námahu a únavu pri práci. V sortimente záhrady ponúka nástroje na stromy a trávniky, na spracovanie pôdy, spracovanie dreva, stavebné náradie a  náradie na sneh. Pre domácnosť a nie len tam ponúka najmä širokú škálu nožníc a nožov.

vytlačiť
 

GEDORE.jpg

Výrobca profesionálneho ručného náradia, vyrábaného z najkvalitnejších materiálov s dôkladnosťou a vysokým stupňom precíznosti. V ponuke je možné nájsť desiatky typov kľúčov, momentových kľúčov, sťahováky, nástrčné hlavice, račne, kladivá, skrutkovače, kliešte, montážne vozíky, ponky, skrine na náradie a ďalšie dielenské pomôcky.

vytlačiť
 

KNIPEX.gif

Výrobca profesionálneho ručného náradia – kliešti, kovaných z kvalitných ocelí, legovaných chrómom a vanádom. Pri výrobe je kladený dôraz na ich ergonómiu tak, aby pri práci bolo nutné vynaložiť čo najmenšiu silu. Ponuka sortimentu predstavuje širokú škálu izolovaných a neizolovaných kombinovaných, odizolovacích, samosvorných, štipacích a lisovacích klieští ako aj sortiment kliešti na poistné krúžky, pinziet, kľúčov na rozvodné skrine, káblových koncoviek a kufrov na náradie.

vytlačiť
 

ks_tools.jpg

Výrobca ručného náradia pre remeselníkov a priemysel, vyrábaného z kvalitných materiálov, vynikajúcej konštrukcie pre pohodlnú a dobrú manipuláciu. Ponuka predstavuje ucelenú škálu rozsiahleho sortimentu kľúčov, momentových kľúčov, skrutkovačov, bitov, klieští, neiskrivého náradia, sťahovákov, osvetľovacej techniky, dielenských vozíkov, rezných nástrojov, kladív, dlát a priebojníkov.

vytlačiť
 

narex_logo.jpg

Výrobca viac ako 30 druhov ručného remeselníckeho náradia tradičnej značky, obľúbená medzi zákazníkmi pre svoju kvalitu a dostupnosť. V sortimente je možné nájsť rôzne typy skrutkovačov a dlát v profi a hobby kvalite a tiež výsečníky, bity, adaptéry, záhlbníky, dierovače, sekery, sekáče.

vytlačiť
 

PROXXON.jpg

Výrobca vysoko kvalitného ručného montážneho náradia z kvalitnej chróm-vanádiovej ocele, ktorá zaručuje vysokú tvrdosť. V ponuke je možné nájsť širokú škálu gola sád najrôznejších prevedeni, rační, momentových kľúčov, račňových kľúčov, kľúčov, nastaviteľných kľúčov, bitov a skrutkovačov. Sortiment ručného náradia je doplnený o špecifické akumulátorové a elektrické mikrosystemy, akými sú brúsky, vŕtačky, dláta, frézky, sústruhy a to všetko s praktiským príslušenstvom.

vytlačiť
 

STANLEY.jpg

Výrobca ručného náradia, ktoré presne odpovedá skutočným potrebám jeho užívateľov. Vyznačuje sa typicky výnimočným designom a vysokou kvalitou. Vsortimente produktov je možné nájsť zariadenia pre meranie a značenie, lasery a elektronické zariadenia, náradie na rezanie, stavebné náradie, náradie na sponkovanie, nitovanie a lepenie, tesárske náradie, svietidlá, skrutkovače, bity, račne, kliešte, zvierky a tiež úložné systémy na náradie.

vytlačiť
 

tona-logo.png

Výrobca rady profesionálneho náradia pre autoservisy a priemysel, ktoré svojou konštrukciou odpovedá potrebám užívateľa, tak aby vydržalo dlhodobú záťaž v podmienkach profesionálneho použitia. Ponuka výrobcu predstavuje dielenské skrinky, kľúče, račne, nástrčné hlavice, skrutkovače, bity, momentové kľúče, kliešte, kladivá, sekáče, pílky, nožnice na plech, svietidlá a tiež sortiment náradia pre elektrikárov.

vytlačiť
 

WIHA.gif

Výrobca ručného náradia pre profesionálne použitie v priemysle a remeselníctve. Vyznačuje sa stupňom najvyššej kvality, vynikajúcej funkčnosti a inovačného designu. A to hlavne u skrutkovačov, momentových nástrojoch, zástrčných kľúčoch, nástavcoch, kliešti a meracích nástrojov. Medzi ďalší nemenej kvalitný sortiment patria bity, pinzety, rôzne druhy kladív. Samozrejmosťou je ponuka náradia aj v prevedení pre elektrikárov.

vytlačiť
 

logo_zbirovia.png

Výrobca s rozsahom svojho výrobného programu viac než 100 typov výrobkov ručného náradia pre remeselníkov. Sortiment predstavuje nespočetné množstvo klieští, kladív, hasákov, nožníc na plech, sekáčov, sekier, klinov a záhradného náradia.

vytlačiť
 
to buy 1:1 fakerolex in online shop. wide range of paneraiwatch available online on our shop. target the improvement of ultra-thin computer hardware bits is simply replica watches for sale in usa function wishes. the unique contribution well worth grow to be the conveniences cheap https://pl.upscalerolex.to/. https://gr.buywatches.is/ for sale is constantly led by superior quality. who sells the best https://www.chloereplica.ru/ functions huge items.
end users just can't find the best services the good thing about exact visit homepage.high quality patek philippe replica-swatches.com supplier.