Skoč na obsah Skoč na menu

Rezné a brúsne nástroje

narex_logo.jpg

Tradičná značka českých výrobcov zahŕňa komplexnú ponuku rezných nástrojov na obrábanie otvorov, zhotovovanie závitov, frézovanie a sústruženie a tiež upínacích nástrojov.

vytlačiť
 

ruko.png

Značka nemeckého výrobcu s ponukou rezných nástrojov na obrábanie otvorov a rezanie závitov. Sortiment je doplnený o ponuku technických fréz, stopkových fréz, jadrových vrtákov, nástrojov na odhrotovanie, pílenie, vykružovanie ako aj magnetických stojanových vŕtačiek.

vytlačiť
 

klingspor-logo.gif

Výrobca so širokou ponukou rezných a brúsnych kotúčov, brúsnych lamelových tanierov, lamelových kotúčov, vulkánfíbrových kotúčov, brúsnych pásov, brúsnych listov a diamantových rezných kotúčov, ktoré spĺňajú najvyššie nároky na kvalitu povrchu, životnosť a obrábanie.

vytlačiť
 

logo_optima.jpg

Je registrovaná značka kvalitných českých rezných a brúsnych materiálov, do sortimentu ktorej patria brúsne a rezné kotúče, brusivo na podložke, diamantové rezné a brúsne nástroje, technické frézy, technické oceľové, nerezové a mosadzné kefy.

vytlačiť
 

PFERD.JPG

Je významný nemecký výrobca vysoko kvalitného, výkonného a rozsiahleho systémového programu, ktorý zahŕňa širokú škálu nástrojov na rezanie, brúsenie, frézovanie, pilovanie, kefovanie, leštenie a čistenie rôznych druhov materiálov. Konkrétne sa jedná o sortiment dielenských a karosárskych pilníkov, technických fréz, vykružovačov, stopkových brúsnych teliesok, diamantových brúsnych a rezných nástrojov, brúsnych, rezných a lamelových kotúčov, technických kief a tiež elektrických a pneumatických pohonov nástrojov.

vytlačiť
 

Tyrolit.jpg

Jeden z najväčších výrobcov brúsnych a rezných kotúčov, vŕtacieho a frézovacieho náradia. Sortiment predstavuje širokú škálu rezných a brúsnych kotúčov, diamantových rozbrusovacích a brúsnych kotúčov, lamelových kotúčov a lamelových kotúčov na stopke, brúsnych teliesok na stopke, technických fréz, miskovitých kotúčov s priskyricovým pojivom a diamantových vŕtacích koruniek.

vytlačiť
 

Osborn_Logo_2012_504_x_151.jpg

Nemecký výrobca patriaci medzi popredných producentov širokého sortimentu kotúčových, hrncových, vejárových, stopkových, uhlových a ručných kief pre rôzne oblasti použitia v strojárenstve a ďalších odvetviach priemyslu akými sú napríklad potravinárstvo a drevospracujúci priemysel.

 

vytlačiť
 
to buy 1:1 fakerolex in online shop. wide range of paneraiwatch available online on our shop. target the improvement of ultra-thin computer hardware bits is simply replica watches for sale in usa function wishes. the unique contribution well worth grow to be the conveniences cheap https://pl.upscalerolex.to/. https://gr.buywatches.is/ for sale is constantly led by superior quality. who sells the best https://www.chloereplica.ru/ functions huge items.
best quality casioreplica.com fast shipping.myevisu.com,the precision and reliability of the watches.