Skoč na obsah Skoč na menu

Elektrické náradie

BOSCH.jpg

Modré náradie určené pre profesionálov v remeselnej výrobe a priemysle.
Vynálezom upínania SDS-plus a SDS-max vytvoril Bosch na tomto segmente trhu upínací štandard. Dôležitú skupinu predstavuje akumulátorové náradie (skrutkovače, kladivá, píly, brúsky, nožnice a klincovačky). V oblasti elektrického náradia je výrobcom vŕtacích kladív, vŕtačiek, skrutkovačov, brúsok rôznych druhov, hoblíkov, fréz, priamočiarych, pokosových a reťazových píl, teplovzdušných a lepiacich pištolí, klincovačiek a sponkovačiek. V ponuke je tiež meracia technika (lasery, nivelačné prístroje, detektory, merače vzdialeností a uhlomery). Sortiment modrého náradia dopĺňa náradie zelené pre domácich majstrov. Ďalej je v ponuke záhradné náradie, mikronáradie Dremel a hobby náradie Skil. Pre všetky typy vyrábaného elektrického náradia je v ponuke aj vhodné systémové príslušenstvo.
BOSCH

vytlačiť
 

DEWALT.jpg

Značka remeselníkov obľúbená pre jej nepochybné prednosti akými sú presnosť, výkon, spoľahlivosť a bezpečnosť.  Ponuka predstavuje široký zoznam akumulátorového (skrutkovače, kladivá, píly, brúsky) a elektrického náradia (vŕtačky, kladivá, píly, brúsky, hoblíky, teplovzdušné pištole, sponkovačky, vysávače, lasery). Pre domácich majstrov je v ponuke kompletný sortiment náradia Black&Decker.

vytlačiť
 

FEIN.jpg

Špecialista pre profesionálne a extrémne spoľahlivé elektrické náradie a špeciálne aplikačné riešenia v oblasti kovu, výstavby a automobilizmu, ktoré sa osvedčili v najťažšej trvalej prevádzke v priemysle a remeslách. Vo svojom sortimente ma širokú škálu akumulátorového a elektrického náradia: vŕtačky, magnetické vŕtačky, rezačky závitov, skrutkovače, brúsky, nožnice na plech, prestrihovače, píly, frézy, leštičky a tiež oscilačné nástroje SUPERCUT a MULTIMASTER.

vytlačiť
 

makita.jpg

Jeden z najväčších výrobcov ručného elektrického náradia. Svojou kvalitou a dostupnosťou sa stala obľúbenou značkou v širokom segmente užívateľov akumulátorového a elektrického náradia od domácich majstrov až po priemysel. Zo sortimentu vyberáme kladivá, vŕtačky, skrutkovače, nožnice a prestrihovače, brúsky, hoblíky, píly, vysávače, horúcovzdušné pištole, meracia technika, elektrocentrály, čerpadlá, sponkovačky, kompresory. Značka zastrešuje aj ďalší produkt, nemenej známeho výrobcu záhradného motorového a elektrického náradia DOLMAR.

vytlačiť
 

Metabo_LOGO.jpg

Producent profesionálneho ručného akumulátorového a elektrického náradia. Je určené širokým skupinám spotrebiteľov od remeselníkov až po priemysel. Vyznačuje sa vysokou silou, výkonom a dlhou životnosťou pri minimálnych nárokoch na ovládanie. Sortiment predstavuje širokú škálu brúsok, kladív, vŕtačiek, skrutkovačov, fréz, hoblíkov, píl, sponkovačiek a vysávačov. Ďalej sú v ponuke teplovzdušné pištole, čerpadlá, kompresory a vzduchové náradie.

vytlačiť
 

narex_logo.jpg

Výrobca elektrického ručného náradia s dlhou tradíciou, obľúbený ako medzi domácimi majstrami, tak aj v sektore priemyslu. Značka je zárukou spoľahlivého akumulátorového a elektrického náradia s výbornými technickými parametrami za cenu, ktorá odpovedá požiadavkám spotrebiteľa. Vybrať si možno zo sortimentu vŕtačiek, kladív, skrutkovačov, brúsok, píl, hoblíkov, miešadiel, vysávačov, fréz, nožníc a prestrihovačov.

vytlačiť
 
to buy 1:1 fakerolex in online shop. wide range of paneraiwatch available online on our shop. target the improvement of ultra-thin computer hardware bits is simply replica watches for sale in usa function wishes. the unique contribution well worth grow to be the conveniences cheap https://pl.upscalerolex.to/. https://gr.buywatches.is/ for sale is constantly led by superior quality. who sells the best https://www.chloereplica.ru/ functions huge items.
richard mille rm 022 replica customers and prospects definitely acquire customer service.rolex vs rolex day date rolex calibre 2836 2813 mens 118238mdp is just about the globe's a great number of demanding watch statement of the brand.